Muğla SMMMO Yatağan Temsilcisi Gülümser Aydın oldu

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yatağan Temsilciliği seçiminde, Gülümser Aydın ilçe temsilcisi seçildi.

Muğla SMMMO Yatağan Temsilcisi Gülümser Aydın oldu

Muğla Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yatağan Temsilciliği seçimleri, ilçe temsilciliği binasında gerçekleştirildi.

Oda Başkanı Servet Evran, yönetim kurulu üyeleri ve Yatağan’daki oda üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen seçimlerin açılış konuşmasını yapan Evran, bu zamana kadar görev yapan Mustafa Öztürk’e teşekkür ederek, yeni temsilciye başarılar diledi.

Burada konuşan Mustafa Öztürk, odanın ilçe temsilciliğini yapmaktan büyük gurur duyduğunu belirterek, “Mesleğimizin iki önemli sorunu vardır. Bunlardan biri haksız rekabet, diğeri ise tahsilat sorunlarıdır. Bunlar, bu mesleğin kanayan yarasıdır. Görevim süresince bu sorunların çözümü için çalışmalar yürüttüm. Umarım yeni yönetim de çözülemeyen sorunları çözüme kavuşturur. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Seçimde adaylığını açıklayan Selayi Kesiktaş da, “Yatağan’da birlik ve beraberliğin sağlanması çok önemlidir. Herhangi bir olumsuzluğun oluşmaması için adaylıktan çekiliyorum” dedi.

Kesiktaş’ın adaylıktan çekilmesinin ardından daha önce adaylığını açıklayan Gülümser Aydın’ın karşısına Pembegül Yelaldı aday olarak çıktı.

Yapılan seçimde, oyların 15’ini alan Gülümser Aydın, odanın yeni ilçe temsilcisi seçilirken, Pembegül Yelaldı 3 oy alabildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin Kurt
Sezgin Kurt - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun tebrikler

SIRADAKİ HABER