91 takımın satranç müsabakaları Yatağan’da gerçekleştirildi

Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri Takım Turnuvaları 8 farklı kategoride Yatağan ilçesinde gerçekleştirildi.

91 takımın satranç müsabakaları Yatağan’da gerçekleştirildi

Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri Takım Turnuvaları 8 farklı kategoride Yatağan ilçesindeki Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

2019 Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları toplam 91 takım katılımı ile sona erdi.

Muğla GHSİM, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 04-05 Mart 2019 tarihleri arasında Yatağan Kapalı Spor Salonunda " Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri takım turnuvaları Satranç Turnuvası" düzenlendi.

Kategorilerinde ilk dört sırayı alan takımlara Kupa ve Başarı Belgesi, sporcularına madalya ve başarı belgesi verildi.

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa, madalyalarını ve başarı belgesini, Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Yatağan Gençlik Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı, TSF Muğla il Temsilcisi Ahmet Murat Yenici, TSF Menteşe/Ula Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi Barış Öztürk ve Turnuva hakemleri tarafından verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68